שאיבת הצפות – עושים עם ביובית עבודות ביוב!

הצפות מן הביוב הן מצב לא נעים כלל, אבל מצב שבהחלט קורה מפעם לפעם. הצפות מן הביוב גורמות לריח רע במיוחד, הן מטרידות מאד וגם עלולות להיות מסוכנות, בגלל הפצה של חיידקים ומזהמים שונים אשר יוצאים מתוך שפכי הביוב על פני השטח. חברת ביובית עבודות ביוב מבצעת עבורכם שירות של שאיבת הצפות באופן מהיר ויעיל, על מנת שתוצאות ההצפה לא יגרמו לנזקים. בנוסף, חברת ביובית עבודות ביוב דואגת לטפל במהירות בבעיה עצמה, על מנת שההצפה לא תחזור על עצמה.

שאיבת הצפות

הצפות מהביוב נגרמות כתוצאה מסתימה במערכת הביוב, בדרך כלל, או כתוצאה מבעיה דומה אחרת. השפכים שאמורים לזרום בצנרת הביוב נתקעים, ובמקום לזרום הלאה – צפים כלפי מעלה. ההצפות הללו יכולות לגרום, כאמור, לנזקים רבים, הן פיזיים והן תברואתיים, ולכן חשוב לטפל בהצפות כאלה במהירות. שאיבת הצפות היא הטיפול הראשוני שדרוש, מעין "עזרה ראשונה" למערכת, מאחר שהיא מסלקת את השפכים שמציפים את הרחוב או את המבנה. לאחר שאיבת הצפות ראשונית, ניתן לפנות לטפל בשורש הבעיה – לפתוח את הסתימה שבמערכת הביוב ולטפל בכל תקלה אחרת, על מנת למנוע מן הביוב להיסתם שוב, ולמנוע הצפות חוזרות.

ביובית עבודות ביוב

חברת ביובית עבודות ביוב היא חברה מקצועית אשר עוסקת בכל תחומי הביוב ועבודות הביוב, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. חברת ביובית עבודות ביוב מבצעת מגוון סוגיםש ל עבודות ביוב, החל בשאיבת הצפות ועד לטיפול בשורשים בביוב, החל בשאיבת בורות שומן ועד לצילום מערכות ביוב לגילוי של תקלות שונות. חברת ביובית עבודות ביוב מבצעת את עבודות הביוב הללו בכל אזור גוש דן והמרכז, והיא מעניקה לכם שירות מהיר ויעיל במיוחד, לכל סוג של בעיה או תקלה בביוב. חברת ביובית שירותי ביוב מבצעת גם עבודות תחזוקה למערכות הביוב השונות, ובפרט למערכות הביוב העירוניות, בכל עיר או מועצה מקומית, על מנת שתושבי המקום יוכלו ליהנות מפינוי שפכים יעיל וללא תקלות.

צריכים לבצע שאיבת הצפות? הזמינו כבר עכשיו את השירות המקצועי של ביובית עבודות ביוב!

 

דילוג לתוכן