ביובית שאיבות ביוב

מספקים שירותי ביובית שאיבות ביוב בכל אזור מרכז הארץ וגוש דן. מענה מקצועי ומהיר לכל בעיה בתחום שאיבות הביוב.

זקוק לשאיבות ביוב? זה אצלנו!

שאיבות ביוב

הצפות ביוב, סתימה בביוב, שאיבות ביוב? כאן אנו מגיעים לעזרתכם!

שאיבות ביוב

שאיבת ביוב מתבצעות באמצעות משאית ביובית – משאית ביוב. משאית ביובית מיועדת לביצוע פתיחות סתימות ביוב ושאיבת ביוב באמצעות מכשור מקצועי: מיכל שאגירת מי השופכין ( רישיונות פינוי שפכים) וצינורות לחץ לניקוי יעיל ויסודי של קווי הביוב. משאית ביובית מטפלת בסתימות ביוב, שאיבה וניקוי שוחות ביוב, ניקוי ושאיבה בריכות ביוב, שאיבת בורות ספיגה, שאיבת הצפות, ניקוי שורשים מהביוב ושאיבת בור שומן.

מה זה שאיבת ביוב?

כשאר ישנה סתימה במערכת הביוב או כאשר ישנה הצפת ביוב יש צורך בשאיבת ביוב. מערכת הביוב נסתמת ממספר גורמים מסדיקה, משורשים בביוב ומהשלכה של פסולת לביוב – כל אלה יכולים לגרום לסתימה או הצפת ביוב. כשאר נוצרת בעיה זו יש צורך בטיפול מקצועי של שאיבות ביוב ע"י משאית ביובית אשר פותחת את הסתימה באמצעות לחץ מים גבוה. לאחר מכן שואבת את מי השוכפין ומנקה את המערכת.

האם אני זקוק לשאיבת ביוב?

כשאר מדובר בהצפה הנובעת או ממערכת הביוב, או מפיצוץ צינור מים, גם כאשר ישנה הצפה ממי גשמים תזדקק לביובית. כאשר הביוב המרכזי ( לא הביתי – מקלחת, שירותים כיור וכו'…) סתום ועולה על גדותיו תזדקק לביובית.

האם צריך אינסטלטור או ביובית?

אם מדובר במקרה הנובע מפיצוץ צינור ולכן יש הצפה, אין ספק שדרוש אינסטלטור , ואם התקרית היא במרכז, אז אינסטלטור בתל אביב יעשה עבודה טובה. אבל, אם מדובר בהצפה שלא מפיצוץ צינור, ביובית היא הפיתרון המושלם.

אני זקוק לשאיבת ביוב, למי לפנות?

קרא לנו כמובן. כאשר מודבר בסתימת ביוב עיקשת וחוזרת אין טעם לקרוא לאינסטלטור בתל אביב או במקום אחר, אשר מוגבל במענה וימליץ לך להשתמש בשירותי ביובית. הביובית מבצעת שאיבות ביוב ומיועדת לכך. נשמח להעניק לך שירות מהיר ומקצועי!

שירותי שאיבות הביוב של ביובית – עבודות ביוב
  • שאיבות בחניונים נמוכי תקרה
  • שאיבת הצפות ממקלטים / הצפות מרזבים  /  הצפות גשמים  /  שאיבות מאגרים
  • שאיבת בור שומן ושאיבת מפרידי שומנים (הנפקת אישור מתאים לעסקים)
  • הובלה ופינוי שפכים, אישור פינוי שפכים
  • שאיבת בורות ספיגה / בורות רקב/ בורות ביוב / בריכות ביוב / שאיבת בורות משאבה
  • שורשים ביוב
שאיבות ביוב אזורי השירות שלנו:

אנו מספקים שירותי שאיבות ביוב בכל אזור מרכז הארץ וגוש דן: שאיבות ביוב רעננה, כפר-סבא, כפר הרצליה, חולון, תל אביב, רמת החייל, רחובות,  קדימה, אזור, גבעתיים, רמת גן, רמת אביב, שאיבות ביוב סביון, יהוד, אור יהודה, גני תקווה, מועצה אזורית כפר שמריהו,קריית אונו, רמת השרון, הוד השרון…

אנו מבצעים שאיבות ביוב בכל אזור גוש דן והמרכז!
לייעוץ והזמנת שירותי שאיבות ביוב צרו קשר אנו זמינים 24 שעות ביממה – שירות ומחיר ללא תחרות!

דילוג לתוכן