אמרתם תחזוקת עיר, אמרתם ביובית

כל עיר צריכה להכיר וללמוד איך לתחזק ולטפל בתשתיות הבסיסיות שלה. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על תחזוקה נכונה היא להכיר את בעלי המקצוע ונותני השירות הטובים ביותר. שירותי הביובית הינם הדרך להבטיח תשתית טובה ומתוחזקת.

לא ניתן להפריז בחשיבות של תחזוקת תשתיות בכל עיר. תשתיות של מים, צנרת וחשמל הינן אחד הגורמים אשר ישפיעו באופן ישיר ומיידי על איכות חיי התושבים ועל מידת שביעות הרצון שלהם מהמגורים באזור. ראשי הערים והמועצות מכירים בעובדה זו ואכן מחפשים לרוב למצוא את הדרכים לשמר ולדאוג לתשתיות שלהם.

חברת ביובית- עבודות ביוב. מציעה את שירותי ביובית חולון. יש בידינו צי של ביוביות קטנות או גדולות בהתאם לצורך ומקרה. אנו מציעים לתושבי חולון ולעירייה את האפשרות למצוא פתרון ולדאוג באופן מקצועי, בטיחותי ואמין לכל צורך הנוגע לתשתיות הצנרת. בכל סוג של תקלה או בעיה, נוכל להתאים את מערך כלי העבודה וצוות הביוביות שלנו בצורה התואמת וטובה ביותר.

בעזרת הביובית הצנרת תהיה איכותית וזורמת

חברת ביובית- עבודות ביוב, מציעה מבין מגוון שירותיה טיפול בכל הגורמים והאפשרויות היכולות להוות מטרד או בעיה בתחום הביוב. אנו מבצעים שאיבות ביוב ופתיחת סתימת. פתיחת סתימות בביוב תעשה גם בדרך מניעה של שגרה הכוללת סילוק עצמים וחפצים זרים מצנרת הביוב. כמו גם טיפול בשורשים עקשניים ועוצמתיים החודרים למערכת הביוב ומזיקים לה.

גם בזיהוי תקלות, ביובית מספקת שירות מקצועי ומהיר. קיימת ברשותנו טכנולוגיות צילום צנרת חדשנית ולא פולשנית. בדרך זו אנחנו יכולים לזהות בקלות את מקור הבעיה ולטפל בה בצורה הטובה והמהירה ביותר ובכך למנוע כל נזק אפשרי מיותר.

תוכלו למצוא אצלנו את מיטב אנשי המקצוע המתמחים בתחום זה כבר שנים רבות. אנו פועלים על פי כל תקני הבטיחות והפיקוח הנחוצים ומספקים לכם את היכולת לחיות בשלווה בידיעה שיש מי שדואג ומטפל בצנרת שלכם. גם תושבי חולון יכולים ליהנות משרותי העובדה המקצועיים שלנו. תוכלו ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע ולעזור לכם בכל תחום בנושא הביוב.

דילוג לתוכן