ביובית בהרצליה לפתרון כל בעיה בכל שעה

הבשורה הגיעה גם להרצליה. אם אתם, תושבי הרצליה, נתקלים בבעיה כלשהי במערכת הביוב וסובלים מהצפות ביוב ומסתימות, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון. חברת ביובית עבודות ביוב לשירותכם 24 שעות יממה, 7 ימים בשבוע כדי לפתור כל בעיה במקצועיות יתרה.

תפקיד הביוב בחיינו הוא תפקיד שאין עליו כל עוררין. הוא מרכז ואוסף את מי השופכין המלוכלכים ומוביל אותם דרך צינורות תת קרקעיים היישר אל המכון לטיהור שפכים, כך שהם לא מפריעים לאיש ולא הופכים למפגש סביבתי. תקלה במערכת הביוב מונעת את יכולת הפעולה התקינה את מערכת הביוב ומשאירה את מי השופכין אצלנו בבית, בכיור, באסלה או במקלחת. לא נעים בכלל! בשביל זה אנחנו כאן.

קצת עלינו

חברתנו, חברת ביובית עבודות ביוב הוקמה לפני כארבעים שנה והיא בעלת ניסיון עשיר בכל סוגי תקלות הביוב ובעלת צוות מקצועי, מנוסה ומיומן אשר יודע לפתור כל בעיה במהירות ובמקצועיות ולהתאים את הפתרון לתנאי השטח ולאופי תקלת הביוב כדי לטפל ביעילות ועל מנת למנוע את חזרתה של הבעיה. ברשותנו מיטב המכשירים והמשאיות כדי לפתור כל בעיה בדיוק המושלם ובהצלחה המיטבית ביותר.

תקלות אפשריות בתחום הביוב

חברת ביובית עבודות ביוב מתמחה בפתרון מגוון התקלות העלולות להיווצר במערכת הביוב הפרטית או העסקית:

שאיבות ביוב, שאיבת הצפות ביוב , טיפול בסתימות ביוב, ניקיון קווי ביוב, צילום קווי ביוב, שאיבת הצפות מחניונים וממקלטים , שאיבת בורות שומן ומפרידי שומן  שאיבת בורות רקב, שירות קבלני ביוב, תחזוקת ביוב, הוצאת שורשים ממערכת הביוב,הובלה ופינוי שפכים.

חברתנו עומדת בתו התקן לפינוי שפכים ובעלת תעודת 9001: 2008 ISO. תעודה לפינוי והובלת שפכים וקולחים אל אתרי שפיכה הנמצאים תחת השגחת המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

אז אם גם אתם הרצליה או בעלי עסקים שנתקלים בבעיה ואתם זקוקים לשירותי ביוב שונים כגון: שאיבת בורות שומן, פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, החלפת קוים או לצורך איתור וזיהוי התקלה, פנו אלינו, לחברת ביובית עבודות ביוב, חברה הזמינה עבורכם 24/7 ותיהנו מקווי ביוב תקינים במהירות וביעילות.

 

דילוג לתוכן