ביובית- בת ים ואזור המרכז!

חברת ביובית תבצע עבורכם עבודות ביוב לסוגיהן בכל אזור המרכז. הצוות שלנו מקצועי ומיומן וזמין עבורכם לאורך היממה!

חברת ביובית הפועלת באזור המרכז מספקת את כל שירותי הביוב הנצרכים לבעלי דירה או בעלי עסק גדולים כקטנים. הצוות שלנו מיומן ויבצע עבורכם עבודה מקצועית ומוקפדת. בין אם מדובר בטיפולים שוטפים, ובין אם מדובר בתקלות ובמקרי חירום. אנו נותנים מענה גם במקרים סבוכים יותר, כמו גישה בעייתית למערכת הביוב. בנוסף, אנו מחזיקים בתעודה לפינוי והובלה של שפכים וקולחים. ביובית- בת ים וכל ערי המרכז- אנחנו כאן עבורכם!

לשירותכם- חברת ביובית, בת ים וערי המרכז!

חברת 'ביובית עבודות ביוב' בעלת ותק של 40 שנה בתחום! עם הזמן הרחבנו את תחומי הטיפול שלנו וכעת אנו מספקים את שירותי ביוב נצרכים רבים. אנו מספקים שירותי תחזוקה כמו: שאיבות מפריד שומנים ובורות שומן ופינוי שפכים. אנו נותנים מענה גם לתקלות המוכרות בתחום כמו: שאיבות ביוב, טיפול וסילוק בשורשים מהביוב, פתיחת סתימות ושאיבה של הצפות. בידינו ציוד מתקדם לצילום של צנרת הביוב לצורך איתור תקלות באופן מעמיק. את השירות שלנו אנו מספקים בכל אזור המרכז. ניתן למצוא אותנו, חברת ביובית- בת ים וכן ערי המרכז הנוספות.

אנו מספקים שירות גם במקרה של תקלות דחופות ולשם כך אנו זמינים 24 שעות ביממה. אנו יודעים כי תקלות במערכת הביוב אינן סימפטיות ובנוסף לטרדה הרבה עלולים גם לגרום לנזק רב. כך שאם צצה אצלכם תקלה התקשרו אלינו מיד מבלי להסס ונענה באופן מידי.

אם יש לכם צורך בשירותי ביובית- בת ים או עיר אחרת, נשמח להעמיד את הביובית שלנו לשירותכם. אנו נותנים מענה גם במקרים של גישה צפופה לביוב או גישה נמוכה (כמו חניון). הביובית שלנו יחד עם הצוות תגיע לכל המקומות האלו!

**אם אתם זקוקים לשירותי תחזוקת ביוב, או נתקלתם בתקלה, צרו אתנו קשר- חברת ביובית- בת ים, תל אביב וכל עיר באזור, ואנו נגיע אליכם בהקדם ונטפל בתקלה ביעילות ויסודיות.

דילוג לתוכן