חברת ביובית – המומחים לביובים
בערים רבות בארץ, ובפרט בתל-אביב, מערכות הביוב ישנות ונגרמות בהן בעיות שונות כמו הצפות וסתימות. רבים טועים לחשוב כי אינסטלאטור מסוגל לפתור בעיות כאלו, בדומה לסתימות הנגרמות במרחב הביתי, אך למעשה כשמדובר בביוב דרושה התערבות מקצועית יותר הכוללת שימוש במכשיר הביובית.
העיר תל-אביב, מעבר להיצע התרבותי-חברתי שבה, היא עיר עם מספר תושבים עצום של יותר מ400,000 תושבים החיים בצפיפות רבה. על כל קילומטר רבוע אחד חיים יותר מ8,000 איש, מה שגורם לניצול גבוה של משאביה של העיר לרבות מערכת הביוב שלה. כל מי שמתגורר בתל-אביב נתקל לא אחת בבעיות הקשורות למערכת הביוב כמו הצפות וסתימות.
ליקויים ותקלות במערכת הביוב עלולים לגרום לנזקים תברואתיים קשים הבאים לידי ביטוי בהופעת מזיקים כדוגמת חולדות ותיקנים, עלייתם של נגיפים וזיהומים אל מעל פני השטח, ריחות רעים, זוהמה, לכלוך ועוד. אנו בביובית פותרים תוך זמן קצר תקלות שאינסטלאטור אינו מסוגל לפתור: פותחים סתימות עיקשות, מסלקים שורשים חזקים הגדלים בתוך הביוב, שואבים שפכים ודואגים שהטיפול יהיה יעיל ולאורך זמן.
הביובית – מכשיר עוצמתי ורב-תכליתי
רבים טועים לחשוב כי מכשיר הביובית מיועד אך ורק לפתיחת סתימות ביוב, אך למעשה מכשיר זה הוא מכשיר עוצמתי ויעיל בעל שימושים רבים. מכשיר הביובית מסוגל לשאוב כמויות מים עצומות כאשר מדובר במקומות מוצפים כמו חניונים או מקלטים שהוצפו ממי גשמים וכמו כן מסוגל בשאיבת שומנים הנמצאים במכשירים להפרדת שומנים בבתי-עסק כגון מסעדות, מפעלים ועסקים דומים.
אנו בביובית זמינים 7\24 לייעוץ, אבחון ופתרון בעיות ומציעים ללקוחותינו תהליך מהיר עד לפתרון הבעיה המלא הכולל ייעוץ טלפוני ראשוני, הגעה למקום ואבחון מקיף של הבעיה ולאחר מכן טיפול מלא עד לפתירתה. ברשותנו מגוון מכשירי ביובית המתאימים לתנאי שטח שונים וצוות מקצועי ומנוסה העומד לרשותכם בכל עת. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים ולכן אנו מקפידים לעמוד בתקן פינוי שפכים וכמו כן ברשותנו תעודת הובלת ופינוי שפכים וקולחים.
אנחנו בביובית חרטנו על דגלנו לתת את השירות המקצועי ביותר, היעיל ביותר והזמין ביותר.

דילוג לתוכן