שמירה על רמת החייל זורמת ומתפקדת

שכונת רמת החייל הנמצאת בצפון-מזרח תל אביב וגובלת באזור תעשייה נרחב בעל בנייני משרדים רבים, כבר מזמן איננה השכונה השקטה והקטנה שהיתה בעת הקמתה. גודלה החדש וסמיכותה עם אזור תעשיה חי ותוסס מחייבים גם טיפול והסתכלות בצנרת השכונה כך שיהיו תואמים למציאות החדשה.

קיימת חשיבות רבה לתחזוקה רציפה וטיפול בכל תשתיות הצנרת הקיימות ברמת החייל על מנת לאפשר זרימה של חיים נוחים ורציפים. אזור התעשייה של רמת החייל משופע בבתי הסעדה ומשרדים פעילים. מציאות זו גורמת לפעילות מוגברת המעמיסה על הצנרת וביוב של האזור. חשוב אם כן, לוודא כי נעשה טיפול יעיל ונכון בצנרת. כמו כן כדאי להכיר ולדעת מהו המקום המומלץ לפנות אליו בזמן בעיה או משבר בצנרת.

ביובית הינה הפתרון לצנרת עובדת

חברת ביובית- עבודות ביוב, מציעה מגוון שירותים הכרחיים ויעילים אשר נועדו לשמור על מערכות הביוב ולתקן כל תקלה. יש בידינו צי ביוביות בגדלים שונים המיועדים ומתאימים לטיפול בבעיות הספציפיות שאליהן הן נדרשות. צוות המומחים שלנו העובד שנים רבות בתחום זה ידע לסווג את סוג הבעיה ולטפל בה באמצעות הציוד המתאים והנכון למשימה.

שירותי ביובית מגיעים גם לאזור רמת החייל ונותנים את שירותיהם על מנת לוודא כי לא תהיה תקלה או נזק. מגוון השירותים כולל, פתיחת סתימות, סילוק עצמים וחפצים מתוך צנרת הביוב. יש לשים לב כי עצים תמימים למראה יכולים להסב נזק רב לצנרת ועל כן יש לשים לב ולדאוג לניקוי וסילוק שורשים חזקים ועמוקים מתוך צנרת הביוב, שכן שורשים בביוב עלולים להסב נזק רב לצנרת. שירותי ביובית מטפלים גם בתחום זה.

תחום נוסף שחשוב להכיר במיוחד באזורים כמו רמת החיל אשר משופעים מסעדות ובתי קפה, אזורים אלו מרבים להפריש שומנים אל תוך מערכת הביוב. החוק קובע כי מקומות גדולים זקוקים למערכת סינון שומן מהמים. שירותי הביובית שלנו דואגים גם להתקנת הסינון וגם לשאיבתו.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לספק לכם את המענה אותו אתם צריכים.

 

דילוג לתוכן