זקוקים לשירותי ביובית או שירותי אינסטלציה מתקדמים בסביון? אל תתפשרו על פחות מהמומחים בתחום- חברת ביובית עבודות ביוב.

חברת ביובית- עבודות ביוב, מספקת שירותי ביוב מתקדמים, עבור מערכות ביוב גדולות, ואנשים פרטיים, על מנת לספק להם שירותי ביוב איכותיים, מהירים, ברמה הגבוהה ביותר. ביובית-עבודות ביוב היא חברה מתקדמת ביותר בתחום שירותי הביוב והאינסטלציה, אנו עובדים עם ציוד מתקדם, מקצועי, ואיכותי על מנת לאפשר תיקון מהיר ותחזוקה איכותית של מערכת הביוב, ולאפשר לכם לחזור לחיים שלכם בקלות, וללא נזקי ביוב.

סתימות ביוב בסביון

סתימות ביוב עלולות לגרום לנזק רב, פיזי, ותברואתי במקום הסתימה. כאשר יש סתימה, והביוב לא יכול לזרום בצורה חלקה בתוך מערכת הביוב, מתרחשת עלייה של מי שפכים, ויציאה שלהם החוצה, דרך פתחי הביוב. מי השפכים מהווים מפגע של ריח, ולכלוך, ועלולים לגרום לנזקים למבנים, ולבעיות תברואה, אם לא יטופלו במהירות. במידה ויש הצפת ביוב בסביון, חברת ביובית עבודות ביוב תגיע עם ביובית בסביון, על מנת לשאוב את הסתימה, ולפנות את הלכלוך במערכת הביוב שגרם לסתימה זו. בנוסף, ביובית בסביון תבצע עבודות ניקוי ותחזוקה שגרתיות, כדי למנוע הצפות ביוב נוספות בסביון

עבודות נוספות

מלבד שירותי ביובית בסביון, חברתנו מבצעת עבודות אינסטלציה נוספות, בסביון ובסביבה על מנת לשמור על מערכת הביוב שלנו תקינה ואיכותית.
ניקוי שורשים- שורשי עצים עלולים לחדור אל תוך צינורות הביוב ולגרום לנזק רב לצנרת הביוב, על מנת לטפל בבעיה זו מבלי להרוס את הצנרת, יש צורך להשתמש בציוד מתקדם, שחותך את השורשים בתוך הצינור, שואב אותם החוצה, על ידי ביובית, ואז מתקן את הצינור למניעת חדירה נוספת של שורשים בתוך מערכת הביוב. כדי לבצע את הפעולות הללו יש צורך בציוד מתקדם ובטכניקה מקצועית, ששומרת על העץ, ועל הצנרת שלמים ומתפקדים.

שירותי אינסטלציה מקבלים רק מהמומחים, חברת ביובית עבודות ביוב. אל תתפשרו על פחות, בכל הנוגע לטיפול ותחזוקה של מערכות אינסטלציה שונות. למומחיות ולידע יש ערך רב. זקוקים לביובית בסביון? לתיקון מערכות ביוב- חברת ביובית עבודות ביוב היא הכתובת עבורכם.

דילוג לתוכן