לשירותכם- ביובית. יפו והמרכז!

חברת 'ביובית- עבודות ביוב' לשירותכם בכל טיפול או תקלה במערכת הביוב. שירות מקצועי, מנוסה ומיומן באזור המרכז.

חברת 'ביובית עבודות ביוב' היא חברה ותיקה. אנו קיימים בתחום כבר מ-1978! עם הזמן, הידע, המיומנות והמקצועיות שצברנו, הרחבנו את פעילותנו. כעת אנו מספקים סוגים שונים של שירותים לטיפול ואחזקה של מערכת הביוב. השירות מיועד למשקי בית פרטיים וכן עבור בעלי עסק מכל הסוגים, גדולים כקטנים. בנוסף, ברשותנו מחלקה הכוללת מספר מרשים של ביוביות. חלקן מותאמות לעבודה בתנאים מיוחדים ומאתגרים. בכל בעיה תוכלו להתקשר אלינו בכל אחת משעות היממה. אנו זמינים 24 שעות ביממה וערוכים לתת מענה לתקלות חירום גם בשעות לא סטנדרטיות. השירות שלנו ניתן בכל אזור המרכז. כך למשל תגיע ביובית- יפו, או כל עיר אחרת מערי המרכז.

הביוב נסתם? הבית עולה על גדותיו? יש לכם צורך בתפעול בור השומנים בעסק? תגיע אליכם ביובית- יפו, תל אביב, רעננה וכו' לטיפול יעיל ומקצועי.

מתגוררים ביפו? בביובית אנו זמינים עבורכם למקרים שונים כמו: סתימה של הביוב, הצפה מהביוב, שורשים בביוב. אנשי הצוות שלנו יגיעו אליכם לאיתור וטיפול נדרש בתקלה. אין צורך שתתמודדו לבד עם הצפה 'ריחנית' באמצע הלילה. התקשרו למוקד שלנו שזמין 24 שעות ויגיע אליכם צוות חירום של ביובית- יפו, אל בניין או בית המגורים שלכם. כל העובדים שלנו מקצוענים ובעלי הכשרה והסמכה מתאימה. בנוסף, בידינו ציוד וכלים מתקדמים המשמשים במקרים מסובכים יותר כמו שורשים עקשניים בצנרת הביוב, או כדי לבצע טיפול יעיל, חסכוני ונקודתי כמו במקרים של החלפת מקטע בעייתי בצנרת במקום את הצנרת כולה.

בעלי עסקים ביפו? אנו ערוכים לספק שירות של תחזוקה בנוסף לטיפול בתקלות. בביובית אנו מבצעים שאיבת בורות שומן, שאיבת מפריד שומנים, פינוי שפכים- אנו מחזיקים בתעודה מאושרת לסילוק ופינוי שפכים. בנוסף אנו מספקים שלל פתרונות כמו ביובית מותאמת לחניונים או מקומות צרים במיוחד. נשמח לספק לכם שירות מקצועי וממוקד למניעה של תקלות עתידיות.

**ניתן למצוא את שירותי ביובית- יפו וכל רדיוס המרכז. טיפול מקצועי ומיומן, כלים חדשניים ופתרונות מתקדמים. מענה מידי סביב השעון.

התקשרו אלינו!

דילוג לתוכן