זקוקים לשירותי ביובית בגבעתיים? שוב חוויתם סתימה במערכת הביוב שלכם? זה הזמן לקרוא למומחים לביוב!
חברת ביובית שירותי ביוב מתמחה במתן שירותי ביוב מתקדמים ואיכותיים בכל אזור המרכז, שירותי ביובית בגבעתיים, טיפול בפתיחת סתימות, פינוי בורות שומן, וניקוי שורשים ממערכות הביוב, ועוד.
מדוע חשוב כל כך להשתמש בשירותי ביובית בגבעתיים? גבעתיים, כמו רוב ערי המרכז, היא עיר וותיקה, בעלת תשתיות ביוב ישנות, ומספר רב של תושבים שמשתמש בתשתיות אלו. לכן, חשוב מאוד לתחזק את מערכת הביוב בקביעות, ולנקות את מערכת הביוב על ידי ביובית.

סתימות במערכת הביוב

על מנת שיוכלו להעביר את מי השפכים והביוב בצורה יעילה צינורות הביוב צריכים להיות נקיים, וללא חומרי פסולת שיוצרים סתימות במערכת הביוב, כמו שומן, מגבונים, ולכלוך אחר שעלול להיכנס לתוך המערכת ולסתום אותה, ובכל למנוע מעבר של מי שפכים בתוך הצינורות, וחמור יותר הצפה של הביוב בבית או ברחוב. סתימות במערכת הביוב גורמות לנזקים רבים בבתים וברחובות, לעליית מי שפכים וליצירת לכלוך, ותנאי תברואה ירודים. כדי למנוע תופעות אלו, יש למנוע כניסת מזהמים אל מערכות הביוב, ולנקות אותן בצורה תכופה על ידי ביובית.
ישנן סתימות שנגרמות על ידי תופעות אחרות, כמו שורשים שחודרים אל הצנרת. חדירת שורשים אל הצנרת ,יוצרת הסתעפות גדולה של שורשים דקיקים, שעם הזמן חוסמים את מעבר שפכי הביוב בנקודת החדירה. על מנת לפתוח את הסתימה יש צורך לבצע שאיבת ביוב על ידי ביובית, ואז להכניס מכשור מתקדם אל אזור החדירה, להוריד את השורשים, ולתקן את הצינור, על מנת למנוע חזרה של שורשים אל תוך המערכת
חברת ביובית שירותי ביוב מתמחה בכל עבודות הביוב המתקדמות, ומבצעת עבודות אלו בכל אזור המרכז. אנו מבצעים עבודות ביוב מתקדמות כמו שאיבות ביוב, פתיחת סתימות ביוב, שאיבת ופינות בורות שומן. חברת ביובית שירותי ביוב עובדת עם ציוד מתקדם ואיכותי ביותר בתחום האינסטלציה, על מנת לבצע את עבודות הביוב בצורה הטובה והיעילה ביותר. זקוקים לשירותי ביובית בגבעתיים? התקשרו עכשיו לחברה המקצועית והמתקדמת ביותר.

דילוג לתוכן