הביובית היא משאית המיועדת לביצוע פעולת שאיבת ביוב

מה זה ביובית? הביובית נושאת מיכל לאגירת מי השופכין ונוזלים אחרים. לביובית משאבות יניקה עבור שאיבת הנוזלים
ומשאבות הסנקה עבור שטיפת קווי הביוב בלחץ מים.

מה זה ביובית? כיצד פועלת הביובית?

מה זה ביובית? הביובית פועלת עי שימוש במשאבות וואקום והסנקה. כאשר מערכת הביוב סתומה משאית הביובית ראשית שואבת בלחץ את מי השופכין ויוצרת וואקום במערכת הביוב, השאיבה כולה נאגרת אל תוך מיכל האגירה, כך למעשה נפתחת הסתימה במערכת ע"י שאיבה. לאחר מכן בשימוש צינור לחץ מים גבוה מנקה הביובית את מערכת הביוב, לוודא שהפעולה הסתיימה בהצלחה והמערכת נקיה. בסיום עבודה מפנה הביובית את השפכים שנאגרו במיכל למקומות המיועדים לפינוי שפכים בלבד.

שאיבה ושטיפת קו ביוב עם ביובית

משאית ביובית בשאיבת הצפה בבית פרטי

מי משתמש בשירותי ביובית?

כל מי שמעוניין בשרותי ביוב מקצועיים ומתקדמים מזמין שירותי ביובית.
ביובית מספקת שירותי ביוב יעילים ומהירים במחיר לכל כיס. עיריות מקומיות משתמשות בביובית דרך קבע, רשויות מקומיות משתמשות בשירותי ביובית, לקוחות פרטיים לבתים פרטיים ובניינים משותפים. בעלי עסקים, מוסדות, קניונים ועוד…

ביובית באשדוד

מה עושים במידה ויש הצפה בחניון מאד קטן ונמוך שנגרמו עקב מזג האוויר העוצמתי או על ידי הצפה של ביוב, פיצוץ צינור מים או כל דבר אחר שיכל בקלות לגרום להצפה גם בחניון.

אל דאגה הביובית מספקת גם שירותים למקומות נמוכים לא כל הביוביות גדולות ורחבות אלה ישנם ביוביות בכל הגדלים והגבהים וישנם ביוביות מאד נמוכות שיכולות להיכנס לכל מקום ולטפל בכל בעיה וכל תקלה.

שאיבה של חומרים ושפכים או מים ממקומות נמוכים נחשבת כיום לדבר לא נפוץ כלל אך חברות מקצועיות ואיכותיות מחזיקות גם בביוביות נמוכות בכדי לחדור למקומות נמוכים וקטנים.
ושאיבה במקומות נמוכים זה דבר שונה משאיבה ממקום רגיל ולמעשה צוות העובדים צריך להתמחות בשאיבה הספציפית והייחודית הזו מכיוון שהיא שונה מכל דרכי השאיבה האחרות.

בהצפה יש לטפל ביעילות ומהירות רבה ככל האפשר בכדי למנוע מבעיות אחרות להתפתח כמו רטיבות ונזק לרצפה וכדומה.
שאיבה ממקומות נמוכים ושימוש בביובית שכזו זה לא דבר פשוט ולמעשה עוברים הסמכה ויש רישיון שימוש מיוחד לביובית שכזו וכאשר בוחרים בעל בית שמספקת שירותי ביובית נמוכה חשוב לבדוק שהוא מחזיק ברישיונות והתעודות הנדרשות מכיוון שהם מעידות על הסמכה בשימוש.

חשוב מאד שבעל המקצוע של הביובית הנמוכה יהיה בעל מקצוע זמין שיהיה אפשר להשיג אותו לאורך כל שעות היום וכמובן שהוא יעבוד עשרים וארבע שעות כל ימות השנה כי אין מה לעשות להצפות אין שעה, הודעה או מקום הם יכולות להתרחש גם במקומות נמוכים וגם בשעות הלילה המאוחרות ללא הודעה מוקדמת.

במידה ואתם יודעים שאתם מחזיקים בחניון נמוך שביובית רגילה לא תגיע אליו בחנו ובדקו כבר עכשיו חברות ובעלי מקצוע המספקים שירותי ביובית ושמרו את פרטי יצרת הקשר של בעלי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר בכדי שבבוא של היום בו תזדקקו אותם לא תצטרכו לחפש ולחקור על בעל מקצוע אלה יהיה לכם את הפרטים של בעלי מקצוע טובים ואיכותיים עוד לפני כן וכמובן שחשוב לבחור בעל מקצוע שגובה מחירים סבירים והגיוניים עם שירות טוב ואיכותי גם כן.